• EN
  • ساعت : ۱۴:۲۱:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 333
  • کد خبر : ۵۸۰۷
    /  2
در شركت آب و فاضلاب استان سمنان انجام شد؛ بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستای ده نمك شهرستان آرادان
با حضور ، شریفی نژاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان حجت الاسلام و المسلمین شریفی نیا امام جمعه آرادان، محمد طاهری مدیر عامل شرکت آبفای استان سمنان ، مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی استان، پروژه آبرسانی به روستای ده نمک شهرستان آرادان با رعایت پروتکل های بهداشتی ، به بهره برداری رسید. ...

به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان ، طاهری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت گفت : این پروژه  با همت و تلاش همکاران شرکت با سرمایه‌گذاری سی هزار میلیون ریال و 140 مشترک و  ۱۱۹ نفر از مزایای اجرای این طرح بهره‌مند می شوند.

وی با بیان اینکه در این پروژه  ۲۸۰ فقره انشعاب نصب و استانداردسازی شده است، گفت : احداث یک باب مخزن هوایی با ظرفیت ۱۰ مترمکعب و خط انتقال به طول دو هزار و ۲۰۰ متر و احداث شبکه توزیع آب  تصفیه شده و آب بهداشتی به طول 6000 متر  اجرا شده طاهری افزود :خرید یک  دستگاه تصفیه آب و بهسازی یک حلقه چاه آب و ساخت اطاقک برق ، کلر زنی و اطاقک تصفیه  آب ازجمله اقدامات دیگری است که در راستای اجرای این پروژه انجام‌شده است.

مدیر عامل شرکت با تأکید بر اینکه بحران کم‌آبی در این استان جدی است، خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از این پروژه منجر به کاهش میزان هدر رفت آب و حتی به صفر رسیدن میزان هدر رفت واقعی آب می شود.

وی با اشاره به  اثر بخشی  اجرای پروژه تصریح کرد : اهداف اجرای پروژه آب‌رسانی در مناطق روستایی با هدف محرومیت‌زدایی و ارتقای سطح خدمات رفاهی به روستائیان، فرهنگ سازی نحوه استفاده از آب تصفیه شده ، کاهش هزینه های بهره برداری و نگهداری افزایش حجم ذخیره آب در دستور کار قرا ر دارد وبهره‌برداری از این پروژه‌ها منجر به جلوگیری از مهاجرت ساکنان روستاها به شهرها می‌شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0