چهارشنبه, 20 فروردين 1399
  • ساعت : ۱۲:۳۵:۲۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 301
  • کد خبر : ۳۴۶۵
    /  4
مراسم جشن انقلاب با مشاركت شركت آبفای شهری استان و صدا و سیمای مركز سمنان برگزا ر گردید .
مراسم جشن انقلاب با مشارکت شرکت آبفای شهری استان و صدا و سیمای مرکز سمنان برگزا ر گردید .
بمنظور گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و فرا رسیدن دهه مبارک فجر مراسم جشنی با موضوع چله عاشقی ویژه ....

بمنظور گرامیداشت  چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و فرا رسیدن  دهه مبارک فجر مراسم جشنی  با موضوع چله عاشقی ویژه دهه مبارک فجر با مشارکت صدا و سیمای مرکز سمنان و با حضور کارکنان و خانواده های آنان در سالن شهید مطهری سمنان برگزار گردید .

 به گزارش روابط عمومی آبفای استان دکتر طاهری مدیر عامل شرکت در این مراسم فرا رسیدن دهه شکوهند انقلاب اسلامی و فرا رسیدن چهلمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تبریک گفته و با بیان اینکه افتخار ما این بوده ، برای مردم شریف این استان امر سقائی را انجام می دهیم .  

مدیر عامل شرکت خاطر نشان کرد از بدو تاسیس شرکت آب وفاضلاب شهری استان  دستاوردهای  بسیار مهمی داشته ایم  که مهمترین آن  برخورداری مردم عزیز این شهرها از آب شرب  سالم بوده که از 75 درصد به 100 درصد رسیده است  . الحمدا... ، در 20 شهر استان ، مردم شریف این شهرها از آب با کیفیت ومناسب برخوردار هستند .  همچنین  در مورد تصفیه خانه های آب باید خاطر نشان کرد که از 2 واحد  تصفیه خانه موجود  به 5 واحد  تصفیه خانه  اضافه شده است  علاوه بر این آب شیرین کن در استان نداشتیم که در شهر سرخه مجموعه  ایی از آب شیرین کن ، به  این مجموعه اضافه شده است .

 مدیر عامل شرکت در بخش فاضلاب گفت :‌  که قبل از انقلاب پروژه های فاضلاب و طرحهای فاضلاب در هیچ شهری از  شهرهای استان نبوده ولی امروز در 5 شهر استان طرحهای فاضلاب در حال انجام و تکمیل شدن هستند که 25 درصد جمعیت شهرهای استان از خدمات جمع آوری ودفع و تصفیه فاضلاب برخوردار هستند.

قابل ذکر است در این مراسم  از خانواده های محترم شهدا تجلیل شد و  در ادامه  ، برنامه هایی متنوع از جمله مسابقه  و اجرای سرود برگزار گردید که مورد توجه حضار قرار گرفت .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.8.0
    V5.5.8.0